مبنای هرتجارت موفقی ، احترام و رضایت مشتریان است. تیم پرسونال وردپرس همواره تلاش خود را مبنی بر ارائه خدمات متمایز به کاربران و رضایت آنان قرار داده است. تیم پشتیبانی بطور آنلاین پاسخگوی سوالات کاربران گرامی می باشد.

زمانی که شما تصمیم به طراحی یک وبسایت می گیرید ، پس دوست دارید در عرصه خودتان موفق شوید. این موفقیت برای اینکه به نتیجه برسد باید از ابتدا بر پایه و اساس مناسبی بنا شود. استفاده از آموزش ها و ابزار استاندارد در طراحی وب باعث می شود تا وبسایت خود را بهتر و زیباتر طراحی کنید و همچنین در مدیریت آن بهتر عمل کنید.

پشتیبانی سریع ، محصولات اورجینال و باکیفیت ، آموزش های مناسب ، سامانه های اطلاع رسانی و …. همگی بزرگترین دلایلی هستند که شما می توانید با تکیه بر آنها پرسونال وردپرس را انتخاب نمایید.

ما برای کمک به طراحان وردپرسی تمامی تجهیزات لازم و نیروی متخصص را فراهم آورده ایم تا بتوانیم واقعاً به آنها کمک کنیم. خرید از پرسونال وردپرس تنها دریافت یک محصول نیست ، بلکه گارانتی ، پشتیبانی سریع و ارائه بروزرسانی های رایگان برای همیشه به همراه آن است.

محصولات اورجینال باعث می شوند تا سرعت و امنیت بیشتری داشته باشید و از تمامی خدمات یک محصول مناسب بهره مند شوید. این ویژگی می تواند موفقیت شما را بیش از پیش تضمین کند. تیم ما شما را یاری خواهند کرد تا واقعا در تجارت الکترونیک پیروز شوید و این باعث سرافرازی تیم ماست.

در زمانی که پرسونال وردپرس را طراحی می کردیم شعار خودمان را (تحولی بزرگ در ارائه خدمات وردپرس فارسی) قرار دادیم و خوشحالیم که به یاری خداوند توانسته ایم در این راه همواره پیروز گام برداریم.

پشتیبانی پرسونال وردپرس شامل تیم قدرتمندی از برنامه نویس ، طراح و … می باشد که بطور تمام وقت کارشناسان ما پاسخگوی تیکت های کاربران می باشند. ما سعی می کنیم در طراحی سایت هیچگاه شما را تنها نگذاریم و در این مسیر با شما همراه باشیم.

برای ارسال تیکت می توانید در منوی ناحیه کاربری ، پشتیبانی را انتخاب کنید.

خدمات پرسونال وردپرس بسیار متنوع و گسترده است و امکان ارائه آن به تمام کاربران وجود دارد ، خدماتی از قبیل :

  • خدمات سفارشی سازی اختصاصی( جدید )
  • سئو و بهینه سازی وبسایت وردپرسی
  • کانفیگ امنیتی و راهکار های ضدهک
  • مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

پرسونال وردپرس یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات وردپرس فارسی در ایران است که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه قالب وردپرس می باشد.

در حال حاضر سرویس هاستینگ و پنل پیامک پرسونال وردپرس هنوز در دست طراحی می باشد. بزودی از این سرویس ها نیز رونمایی خواهد شد. اما همکاران ما در دیگر وبسایت ها هستند که ارائه دهنده بهترین نوع هاستینگ کشور می باشند ، در صورتی که به مشورت نیاز دارید می توانید از ما مشاوره بگیرید.

0